95176
Kategoriler

Vizyon Kuyumcu hizmete girdi

Yeni yılla birlikte yeni mağazasının çalışmalarına başlayan kuyumcu Osman Türk yaklaşık 4 aylık bir çalışma sonrasında Vizyon Kuyumcu Mağazasını açtı. Geçtiğimiz günlerde İlkadım İlçesi Mecidiye Caddesinde 4 katlı binada hizmet vermeye başladı. Ürün çeşitlerini özellikle müşteri gruplarına göre ayarlayarak sunan Osman Türk, ince işçiliklerle yapılmış altının haricinde pırlanta çeşitleri ile de hizmet verdiklerini kaydetti.

 

“Mutlu müşteri vazgeçilmez çizgimizdir” diyen Osman Türk, “Her zaman müşterilerimizin memnuniyeti ve istekleri bizler için önemlidir. Mağazamızdan alışveriş yapan müşterilerimizin memnun ayrılması için özellikle ürün çeşidimizle ve deneyimli personelimizle sunduğumuz hizmet kalitesi her zaman ayrıcalığımız olacaktır. Samsun’a kuyumculuk sektöründe yeni bir vizyon katma hedefiyle çıktığımız bu yolda Samsunluları mağazamıza bekliyoruz. AVM tarzını cadde üzerine taşıyarak alışveriş yapan müşterilerin oturarak ürün seçimini sağlayan güler yüzlü personel VİZYON kuyumcu da. Kuyumculuk sektöründe yeni bir vizyon diyoruz” diye ifade etti.

 

Osman Türk, “Altının madenlerden çıktığı haliyle en doğal şeklinde tasarımını yaparak ürün ve kalite ilişkisini benimseyen firmamız tüm ürünlerinde tarihi dokuları da üzerinde barındırarak yüzlerce yıl öncesinin benzersiz sanatsal yaklaşımı ile sizlere hizmet vermektedir” dedi.

 

Türk, “Firmamızın en önemli vizyonu geçmişin güzelliği ile günümüzün estetiğini birleştirerek yeni bir estetik anlayışı yaratabilmek ve hazırladığımız ürünler ile geleceğe dönük hizmet potansiyeli yakalayabilmektir” diye belirtti.

Özet
:
Samsun’da 1996 yılından bugüne kadar 23 yıldır kuyumculuk sektörüyle uğraşan Osman Türk Samsun’da kendi vizyonunu oluşturarak İlkadım İlçesi Mecidiye Caddesinde yeni mağazasında hizmet vermeye devam ediyor.
Vizyon Kuyumcu hizmete girdi
X